Djelatnici LAG-a Papuk su 28.08.2018. godine u Čačincima održali 1. radionicu na temu Natječaj za provedbu TO 1.1.1. „Poticanje ulaganja u osnivanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu, te pripadajuću infrastrukturu“ koji je sukladan TO 7.4.1. „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu te povezanu infrastrukturu“ iz Programa ruralnog razvoja RH 2014-2020.
Organizator ove radionice je Lokalna akcijska grupa Papuk, a radionica se održala u prostorijama općine Čačinci u Čačincima s početkom u 9:00 sati.
Radionica se bazirala na pojašnjavanju natječajne dokumentacije (LAG Natječaj za provedbu TO 1.1.1. „Poticanje ulaganja u osnivanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu, te pripadajuću infrastrukturu“ + pripadajući obrasci i prilozi), te uvjeta prihvatljivosti, kriterija odabira i procedure prijave.
Na radionici su prisustvovali zainteresirani načelnici i pročelnici koji su nakon održanog predavanja postavljali pitanja vezano za provedbu LAG Natječaja.
![]() |
![]() |