Članovi LAG-a (Skupština)

Članovi LAG-a PAPUK:

 

Rbr

Predstavnik pravne osobe

Naziv pravne osobe

Sektor

1.

 Ana-Marija Petin

Grad Orahovica

Javni

2.

 Mato Damjan

Općina Crnac

Javni

3.

 Mirko Mališ

Općina Čačinci

Javni

4.

 Tomislav Durmić

Općina Zdenci

Javni

5.

 Manuela Mališ

KUD ČAČINCI

Civilni

6.

 Dušan Brstilo

PAPUK d.o.o.

Javni

7.

 Siniša Ileš DVD Čačinci

Civilni

8.

Tonino Rađenović

Radio Orahovica d.o.o.

Javni

9.

 Davor Solić

OPG Solić Davor

Gospodarski

10.

 Filip Fofonjka

PHOENIX d.o.o.

Gospodarski

11.

 Ljiljana Borić

ŽRK ORAHOVICA

Civilni

12.

 Darko Šramek

RK "Orahovica"

Civilni

13.

 Damir Jurkin

NK "Papuk"

Civilni

14.

 Matko Čepek

NK "Došk"

Civilni

15.

 Alan Turkalj

OPG Turkalj Alan

Gospodarski

16.

 Rajka Abramović

Udruga Rukotvorine Zdenci

Civilni

17.

 Vesna Petričević

Udruga za pomoć osobama s invaliditetom Orahovica

Civilni

18.

 Blaženka Mozer

Udruga vinogradara, vinara i voćara Orahovica

Civilni

19.

 Duško Grdić

Pčelarska udruga "Pčelica"

Civilni

20.

 Davor Jeger

Srednja škola "Stjepan Ivšić"

Javni

21.

 Blaženka Sekulić-   Nekić 

OPG Nekić Dinko

Gospodarski

22.

 Maja Škraba

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica

Javni

23.

 Vladimir Grgurić

KUD CRKVARI

Civilni

24.

 Dragan Pavoković

NK "CRNAC"

Civilni

25.

 Gordana Holeš

Udruga žena "CER"

Civilni

26.

 Đurđa Šimatović

OPG Šimatović Vlado

Gospodarski

27.

 Ana Kukuruzović-Boljkovac

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama "JAGLAC"

Civilni

28.

 Mirko Krolo

OŠ A. G. MATOŠA ČAČINCI

Javni

29.

 Zoran Putniković

UDRUGA KUHARA GRADA ORAHOVICE

Civilni

30.

 Dražen Šafar

OPG Šafar Dražen

Gospodarski

31.

 Vladimir Macanić

ŠRK ŠARAN Orahovica

Civilni

32.

 Tanja Maričić

TZG Orahovica

Javni

33.

 Milan Dundović

Općina Mikleuš

Javni

34.

 Predrag Egner

OPG Egner Predrag

Gospodarski

35.

 Nada Medved

MMV, obrt za poljoprivredu i usluge, vl. Nada Medved

Gospodarski

36.

 Mirko Bušljeta

Udruga hrvatskih branitelja i dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa

Civilni

37.

 Magdalena Bucić

OPG Bucić Ivan

Gospodarski

38.

 Ines Delić

Društvo Naša djeca Mikleuš

Civilni

39.

 Saša Obradović

 PG MOMO, vl.Saša Obradović

Gospodarski

40.

 Robert Orina

DVD Orahovica

Civilni

41.  Matija Maričić  HIDROTEHNIKA Gospodarski
42.  Željko Kiris  NK "Sloga" Zdenci Civilni
43.  Tamara Prelog  Streličarski klub "Streličari grofa Jankovića" Čačinci Civilni
44. Tomislav Majetić T-PRINT, obrt za grafičke usluge Gospodarski
45. Miroslav Tot UHBDVDR Orahovica Civilni
46. Mario Gubeljak PG Gubeljak Mario Gospodarski
47. Mario Mihalek PG Mihalek Željko Gospodarski

 

 

M19.4
M19.1

 

Statistika posjeta

Danas:7
Jučer:47
Tjedan:54
Mjesec:1239
Ukupno:108605

Tko je online

Guests : 68 guests online Members : No members online