Članovi LAG-a (Skupština)

Članovi LAG-a PAPUK:

 

Rbr

Predstavnik pravne osobe

Naziv pravne osobe

Sektor

1.

 Ana-Marija Petin

Grad Orahovica

Javni

2.

 Mato Damjan

Općina Crnac

Javni

3.

 Mirko Mališ

Općina Čačinci

Javni

4.

 Tomislav Durmić

Općina Zdenci

Javni

5.

 Manuela Mališ

KUD ČAČINCI

Civilni

6.

 Dušan Brstilo

PAPUK d.o.o.

Javni

7.

 Siniša Ileš DVD Čačinci

Civilni

8.

Tonino Rađenović

Radio Orahovica d.o.o.

Javni

9.

 Davor Solić

OPG Solić Davor

Gospodarski

10.

 Filip Fofonjka

PHOENIX d.o.o.

Gospodarski

11.

 Ljiljana Borić

ŽRK ORAHOVICA

Civilni

12.

 Darko Šramek

RK "Orahovica"

Civilni

13.

 Damir Jurkin

NK "Papuk"

Civilni

14.

 Matko Čepek

NK "Došk"

Civilni

15.

 Alan Turkalj

OPG Turkalj Alan

Gospodarski

16.

 Rajka Abramović

Udruga Rukotvorine Zdenci

Civilni

17.

 Vesna Petričević

Udruga za pomoć osobama s invaliditetom Orahovica

Civilni

18.

 Blaženka Mozer

Udruga vinogradara, vinara i voćara Orahovica

Civilni

19.

 Duško Grdić

Pčelarska udruga "Pčelica"

Civilni

20.

 Davor Jeger

Srednja škola "Stjepan Ivšić"

Javni

21.

 Maja Škraba

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica

Javni

22.

 Vladimir Grgurić

KUD CRKVARI

Civilni

23.

 Dragan Pavoković

NK "CRNAC"

Civilni

24.

 Gordana Holeš

Udruga žena "CER"

Civilni

25.

 Đurđa Šimatović

OPG Šimatović Vlado

Gospodarski

26.

 Ana Kukuruzović-Boljkovac

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama "JAGLAC"

Civilni

27.

 Mirko Krolo

OŠ A. G. MATOŠA ČAČINCI

Javni

28.

 Zoran Putniković

UDRUGA KUHARA GRADA ORAHOVICE

Civilni

29.

 Vladimir Macanić

ŠRK ŠARAN Orahovica

Civilni

30.

 Tanja Maričić

TZG Orahovica

Javni

31.

 Milan Dundović

Općina Mikleuš

Javni

32.

 Predrag Egner

OPG Egner Predrag

Gospodarski

33.

 Nada Medved

MMV, obrt za poljoprivredu i usluge

Gospodarski

34.

 Mirko Bušljeta

Udruga hrvatskih branitelja i dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa

Civilni

35.

 Magdalena Bucić

OPG Bucić Ivan

Gospodarski

36.

 Ines Delić

Društvo Naša djeca Mikleuš

Civilni

37.

 Saša Obradović

 PG MOMO, vl.Saša Obradović

Gospodarski

38.

 Robert Orina

DVD Orahovica

Civilni

39.  Matija Maričić  HIDROTEHNIKA Gospodarski
40.  Željko Kiris  NK "Sloga" Zdenci Civilni
41.  Tamara Prelog  Streličarski klub "Streličari grofa Jankovića" Čačinci Civilni
42. Tomislav Majetić T-PRINT, obrt za grafičke usluge Gospodarski
43. Miroslav Tot UHBDVDR Orahovica Civilni
44. Mario Gubeljak PG Gubeljak Mario Gospodarski
45. Mario Mihalek PG Mihalek Željko Gospodarski
46. Mirko Kufner OPG Kufner Mirko Gospodarski

 

 

M19.4
M19.1

 

Statistika posjeta

Danas:50
Jučer:74
Tjedan:281
Mjesec:876
Ukupno:118894

Tko je online

Guests : 28 guests online Members : No members online